Programok (493)
Tamási Áron Művelődési Központ 2018. júniusi programajánló
június 4. (hétfő) 18 óra: Trianoni megemlékezés
Helyszín: Köztársaság tér
június 11. (hétfő) 18 óra: Tapolca Városi Képzőművész Kör: MÁS KÉP – MÁSKÉPP című kiállítás megnyitója
június 16. (szombat) 17:00 - Acro Dance SE évzáró műsora
június 22. (péntek) 18 óra: Tapolcai Musical Színpad: Pappa Pia! című gálaműsora
NAPFONAT KLUB MEGNYITÓ! ÚJ! Szeretettel várok mindenkit a nyitó klubfoglalkozásra 2018. június 20-án 17:00 órakor! /szerda/ Kincsed az egészséged, úgy mint Alapvető Emberi Értéked. Interaktív klub felnőtteknek. Mindenkinek, aki egy boldogabb, egészségesebb életre vágyik! Klub alapító: Kövesdiné Lévai Anikó Tel.: +3620/576-9508 Web oldal: www.napfonatklubtapolca.com Facebook: www.facebook.com/ NapfonatKlub Tapolca
|
Állandó programjaink:
Baba-mama klub: csütörtök 10:00
Bélyeggyűjtő klub: minden hónap harmadik péntekén 15:00
Bridzs klub: szerda 16:00
Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00
Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00
Felnőtt jóga: kedd 17:30, szerda 19:00 - oktató: Farkas Serger Zsuzsanna
Foltvarró klub: kedd 17:00
Jogpont: kedd 12:00
Meridián torna: csütörtök 16:00
Néptánc: szerda 18:30
Ovis jóga: kedd: 16:30 - oktató: Farkas Serger Zsuzsanna
Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00
Preventív jógaterápia: hétfő 18:30 - oktató: Tóth Orsolya
Ringató: szerda 10:00
Sakk: hétfő, kedd, csütörtök, péntek: 16:00, szombat: 9:00
Színjátszó klub: szerda 16:30
Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00
Tibeti hangtál relax: június 28. csütörtök 18:30
Tini jóga: szerda 17:45 - oktató: Farkas Serger Zsuzsanna
Városi Képzőművész Kör: kedd 16:00
Védőnő klub: hónap utolsó hétfőjén: 11:00
Lapidáriumi esték - "Mons Badachon" - Szent Imrének ajánlott
TÁMK május havi programjai
Horváth Róbert szobrász kiállítása
Még...
Programajánló 2018. április (Városi Sport-és Szabadidő Centrum)
04.01. 10.00 Tapolcai Öregfiúk FC – Lesenceistvánd- Uzsa SE megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés
04.05 17.00 TIAC VSE – Ugod SE megyei U14 labdarúgó mérkőzés
04.07. 16.30 TIAC VSE – Szentantalfa NVSE megyei II. osztályú labdarúgó mérkőzés (14.30 U19)
04.08. 10.00 TVSE Honvéd – Bakonynána SK megyei női labdarúgó mérkőzés
04.09. 14.00 Bozsik Torna U11/13
04.12 17.00 TIAC VSE – SK AJKA-PADRAGKÚT SE megyei U14 labdarúgó mérkőzés
04.15. 10.00 Tapolcai Öregfiúk FC – DÖ-ME SE megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés
04.18. 09.00 DSB megyei labdarugó döntő I. II. korcsoport fiú és IV. korcsoport fiú-lány
04.21. 15.00 Bozsik Fesztivál U7/U9
04.22. 17.00 TIAC VSE – Somló SC megyei II. osztályú labdarúgó mérkőzés (15.00 U19)
04.24. 08.30 Atlétika több próba verseny II. III. IV. korcsoport fiú, lány
04.26 13.00 Kisiskolák atlétika versenye
04.26. 17.00 TIAC VSE – Magyarpolány SE megyei U14 labdarúgó mérkőzés
04.28. 09.00 Bozsik Torna U11/13
04.29. 10.00 TVSE Honvéd – Pápai ELC- Nyárád megyei női labdarúgó mérkőzés
04.29. 10.00 Tapolcai Öregfiúk FC – Szigliget BSE megyei III. osztályú labdarúgó mérkőzés
04.29. 10.00 TIAC VSE – Devecser SE megyei U16 labdarúgó mérkőzés