Programok (485)
Szabó-Kovács Krisztina: A hatodik árva
Gyulakeszi a forradalom és szabadságharc időszakában
Programajánló 2020. február Városi Sport-és Szabadidő Centrum
Programajánló 2020. február Csermák József Rendezvénycsarnok
02.01. 08.00 VI. Novák Dezső Utánpótlás Emléktorna – (résztvevők: Bene Ferenc Labdarugó Akadémia, Dunaújváros PASE, Ferencvárosi Torna Club, Gyirmót SE Győr, Illés Akadémia- Haladás, MTE 1904, TIAC VSE - Tapolca, Veszprémi FC USE
02.02. 08.00 Focifarsang – meghívásos teremlabdarúgó torna
02.02. 14.00 Bozsik program teremfoci U13
02.07. 18.45 XIII. Sportgála – díjátadó ünnepség és városi sportbál
02.08. 18.00 Batsányi János Gimnázium és Kollégium szalagavató ünnepély és bál (zártkörű r.)
02.14. 17.00 Széchenyi István Baptista Gimnázium és Szakképző Iskola szalagavató ünnepély (zártkörű r.)
02.15. 09.00 VII. Tapolcai Innopan Badminton Tourament amatőr felnőtt tollaslabda verseny
02.16. 09.00 Bozsik program teremfoci U20
02.19. 13.00 Bozsik program teremfoci U11/13
02.22. 09.00 Bozsik program teremfoci U9/15
02.23. 18.00 Tapolca VSE – Ősi Andreotti SE férfi felnőtt kézilabda mérkőzés
02.29. 09.00 Bozsik program teremfoci U11/13
Állandó:
Zenés kondicionáló torna Hölgyeknek
Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig
Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja
Információ: +36 30/929-3540
Spinning Club – Zenés szobakerékpár torna
Bejelentkezés: +36-20/580-7999
Ingyenes frissítő masszázs
Szeretet Fénye Alapítvány
február 20-án 17.30-tól
Bejelentkezés: +36 20/479-0474
Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig
Tamási Áron Művelődési Központ 2020. februári programajánló
február 11. (kedd) 18:00 - Miklósa Erika és Horváth István közös estje
február 23. (vasárnap) 14:00 - IX. Tapolcai Téltemető és Télbanyaűző Maskarádé Töpörtyűsütő, forralt bor főző és jelmezverseny
Helyszín: Fő tér
február 24. (hétfő) 19:00 - Bérletes színházi előadás - Fogi Színház: Az asszony körbejár - bohózat
Állandó programjaink:
Baba-mama klub: csütörtök 10:00
Bélyeggyűjtő klub: minden hónap harmadik péntekén 16:00
Bridzs klub: szerda 16:00
Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00
Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00
Foltvarró klub: kedd 17:00
Hangtál meditáció: február 27. csütörtök 18:00
LEK Gyászcsoport: február 3. és 17. hétfő 17:00
Meridián torna: csütörtök 16:00
Nő klub: minden hónap utolsó keddjén 16:00
Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00
Ringató: szerda 10:00
Sakk edzés: hétfő - péntek 16:00, szombat 9:00
Sakk klub: szerda 17:00
Színjátszó klub: kedd 17:30
Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00
Társasjáték klub: péntek 14:00-20:00
Városi Amatőr Képzőművész Kör: kedd 16:00
Prikryl József könyveinek bemutatója
Lapidáriumi Esték - Tapolca környéke 1848/49-ben
Január havi programajánló (Tamási Áron Művelődési Központ)
január 13. (hétfő) 19:00 - Bérletes színházi előadás: Gergely Színház: Nő a tét vígjáték
január 17. (péntek) 18:00 - Ablakaink kiállítás megnyitó.
január 20. (hétfő) 18:00 - Zenés-verses est a Magyar Kultúra Napja alkalmából.
TÁRSASTÁNC OKTATÁS FELNŐTTEKNEK.
Minden héten kedden, 18:00 órától, 20:00 óráig.
Az oktatást Kulcsár László táncpedagógus, koreográfus tartja.
Elérhetőség: 30/7575-661, kulcsartanc@gmail.com
Az oktatás költsége: 6.500,-Ft/hó/fő
Tanult latin táncok: rumba, csa-csa-csa, rock & roll, szamba, salsa, standard táncok.
Állandó programjaink:
Baba-mama klub: csütörtök 10:00
Bélyeggyűjtő klub: minden hónap harmadik péntekén 16:00
Bridzs klub: szerda 16:00
Diabetikus klub: minden hónap utolsó csütörtökén 16:00
Egészségügyi Nyugdíjas klub: minden hónap utolsó szerdáján 16:00
Foltvarró klub: kedd 17:00
Hangtál meditáció: január 30. csütörtök 18:00
LEK Gyászcsoport: január 20. hétfő 17:00
Meridián torna: csütörtök 16:00
Nő klub: minden hónap utolsó keddjén 16:00
Páneurópa: minden hónap harmadik csütörtökén 15:00
Ringató: szerda 10:00
Sakk edzés: hétfő - péntek 16:00, szombat 9:00
Sakk klub: szerda 17:00
Színjátszó klub: kedd 17:30
Tapolcai Musical Színpad: szombat 9:00
Társasjáték klub: péntek 14:00-20:00
Városi Amatőr Képzőművész Kör: kedd 16:00
Január havi programajánló (Csermák József Rendezvénycsarnok)
01.11. 17.00 Tapolcai Ifjúsági Fúvószenekar hangversenye
01.12. 08.00 Bozsik program teremfoci U11/13
01.15. 09.00 Megyei tollaslabda diákolimpia döntő
01.18. 19.00 Kazinczy Ferenc Tagintézmény farsangi bál (zártkörű r.)
01.19. 13.00 Bozsik program teremfoci U15
01.22. 13.00 Bozsik program teremfoci U11/13
01.25. 19.30 Bárdos Lajos Általános Iskola farsangi bál (zártkörű r.)
01.26. 13.00 Bozsik program teremfoci U20
02.01. 08.00 VI. Novák Dezső Utánpótlás Emléktorna – (résztvevők: Bene Ferenc Labdarugó Akadémia, Dunaújváros PASE, Ferencvárosi Torna Club, Gyirmót SE Győr, Illés Akadémia- Haladás, MTE 1904, TIAC VSE - Tapolca, Veszprémi FC USE
02.02. 08.00 Focifarsang – meghívásos teremlabdarúgó torna
02.02. 13.00 Bozsik program teremfoci U13
Állandó:
Zenés kondicionáló torna Hölgyeknek
Hétfőn és szerdán 18.00-19.00 óráig
Az órákat Nagyné Lombos Katalin gyógytestnevelő tartja
Információ: +36 30/929-3540
Spinning Club – Zenés szobakerékpár torna
Bejelentkezés: +36-20/580-7999
Ingyenes frissítő masszázs
Szeretet Fénye Alapítvány
január 9-én és 23-án 17.30-tól
Bejelentkezés: +36 20/479-0474
Szauna hétfőn és pénteken 17.00-21.00 óráig